Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Container
cs: Kontejner

en: Requirements
cs: Požadavky

en: About
cs: Popis

en: Column
cs: Sloupec

en: Row
cs: Řádek
