Gutenberg Bootstrap Blocks (1.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Container
ca: Contenidor

en: Requirements
ca: Requeriments

en: About
ca: Detalls

en: Column
ca: Columna

en: Row
ca: Fila
