Gutenberg Starter Theme (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: New
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
