Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Large
ast: Grande

en: Options
ast: Opciones

en: Table
ast: Tabla
