Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Table
bn: টেবিল
