Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Large
et: Suur

en: Layout
et: Paigutus

en: Options
et: Valikud

en: Sortable
et: Sorditav

en: Table
et: Tabel

en: Card
et: Kaart

en: Alert
et: Hoiatus
