Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Large
ka: დიდი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Table
ka: ცხრილი
