Gutenberg USWDS (1.1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Large
my: အကြီး

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Table
my: ဇယား
