Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Summary
ar: الملخص

en: Large
ar: كبير

en: Layout
ar: التنسيق

en: Options
ar: الخيارات

en: Table
ar: جدول

en: Card
ar: بطاقة

en: Alert
ar: تنبيه
