Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Large
mr: मोठे

en: Layout
mr: मांडणी

en: Options
mr: विकल्प
