Gutenberg USWDS (1.1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Summary
oc: Resumit

en: Large
oc: Grand

en: Layout
oc: Afichatge

en: Options
oc: Opcions

en: Sortable
oc: Classable

en: Table
oc: Tablèu

en: Border Color
oc: Color de bordadura
