Gutenberg USWDS (1.1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Large
az: Böyük

en: Layout
az: Şablon

en: Options
az: Seçimlər

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Table
az: Cədvəl

en: Card
az: Kart

en: Alert
az: Xəbərdarlıq
