Gutenberg USWDS (1.1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Large
cs: Velký

en: Options
cs: Možnosti

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Table
cs: Tabulka

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Alert
cs: Upozornění

en: Styling
cs: Stylování
