HTML 5 Package (3.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Source
am: ምንጭ
