HTML 5 Package (3.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Save
cy: Cadw

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Never
cy: Byth

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Finished
cy: Wedi gorffen
