HTML 5 Package (3.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Source
ne: स्रोत
