HTML 5 Package (3.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: License
ug: ئىجازەت

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Source
ug: مەنبە

en: Finished
ug: تاماملاندى
