HTML 5 Package (3.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Finished
ur: ختم شد
