Hacked! (8.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Check manually
gu: જાતે તપાસો

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Drupal core
gu: દ્રુપલ મુખ્ય
