Hacked! (8.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Current
lt: Dabartinis

en: Original
lt: Orginalas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Themes
lt: Temos

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
lt: Nežinomas failo tipas(%path) stat: %stat

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Unchecked
lt: Nepasirinkta

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
lt: Negalima išskleisti %file, nėra korektiško archyvo.
