Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Development
am: ልማት

en: Version
am: ሥሪት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Themes
am: ገጽታዎች
