Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Development
az: Develop

en: Version
az: Versiya

en: File
az: Fayl

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Modules
az: Modullar

en: Check manually
az: Özün seç

en: Current
az: Hazırkı

en: Deleted
az: Silindi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Themes
az: Mövzular

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi
