Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Version
bn: সংস্করণ

en: File
bn: ফাইল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম
