Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Version
bs: Verzija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Modules
bs: Moduli

en: Themes
bs: Teme
