Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Version
el: Έκδοση

en: File
el: Αρχείο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Modules
el: Μονάδες

en: Check manually
el: Χειροκίνητος έλεγχος

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Drupal core
el: Πυρήνας του Drupal

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
el: Η αποσυμπίεση του %file δεν μπορεί να γίνει, το αρχειοθετημένο αρχείο δεν είναι έγκυρο.

en: Uninstalled modules
el: Απεγκατεστημένες μονάδες
