Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Version
eo: Versio

en: File
eo: Dosiero

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Modules
eo: Moduloj

en: Check manually
eo: Kontrolu mane

en: Deleted
eo: Forigita

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno
