Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Deleted
fil: Tinanggal

en: Themes
fil: Mga bastidor ng disenyo
