Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Development
jv: Pangembangan

en: Version
jv: Versi

en: File
jv: Berkas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Modules
jv: Modul

en: Check manually
jv: Ngecèk kanthi manual

en: Current
jv: Saiki

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Themes
jv: Téma

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
jv: Ora bisa ngekstrak %file, berkas iki ora bener.
