Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Version
ka: ვერსია

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Check manually
ka: ხელით შემოწმება

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Themes
ka: თემები
