Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Development
kk: Дамыту

en: Version
kk: Нұсқа

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Modules
kk: Модульдер

en: Check manually
kk: Қолмен тексеру

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Themes
kk: Темалар

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
kk: %file алуға болмайды, мұрағат нақты емес
