Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Version
km: កំណែ

en: File
km: ឯកសារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Check manually
km: ពិនិត្យមើល​ដោយ​ដៃ

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Themes
km: ស្បែក

en: Drupal core
km: សារៈសំខាន់​របស់ Drupal

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
km: មិន​អាច​ស្រង់​ %file ចេញ​បាន​ទេ មិន​មែ​ន​ជា​ប័ណ្ណសារ​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។
