Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Version
ku: وەشان

en: File
ku: پەڕگە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Check manually
ku: خۆت بیپشکنە

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Drupal core
ku: ناووکی دروپاڵ
