Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Development
nn: Utvikling

en: Version
nn: Versjon

en: File
nn: Fil

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Modules
nn: Modular

en: Deleted
nn: Sletta

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
