Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Development
os: Райрæзт

en: Version
os: Верси

en: File
os: Файл

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Modules
os: Модултæ
