Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: File
ps: دوتنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Themes
ps: ویینې
