Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: File
si: ගොනුව

en: Name
si: නම

en: Modules
si: මොඩියුල
