Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Development
sk: Vývoj

en: Version
sk: Verzia

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Modules
sk: Moduly

en: Check manually
sk: Skontrolovať ručne

en: Current
sk: Aktuálny

en: Original
sk: Originál

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Changed
sk: Zmenené

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
sk: Neznámy typ súboru(%path) stav: %stat

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sk: Nepodarilo sa rozbaliť %file, nie je platný archív.

en: Uninstalled themes
sk: Nenainštalované témy
