Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار
