Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Development
vi: Phát triển

en: Version
vi: Phiên bản

en: File
vi: Tập tin

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Check manually
vi: Kiểm tra thủ công

en: Current
vi: Hiện thời

en: Original
vi: Gốc

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Themes
vi: Sắc thái

en: Drupal core
vi: Nhân Drupal

en: Permission Denied
vi: Không đủ quyền truy cập

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
vi: Không thể giải nén tệp %file, vì đây không phải là file nén hợp lệ.
