Hacked! (8.x-2.0-beta3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Development
cs: Vývoj

en: Version
cs: Verze

en: File
cs: Soubor

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Modules
cs: Moduly

en: Check manually
cs: Zjistit ručně

en: Current
cs: Aktuální

en: Original
cs: Původní

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Changed
cs: Změněno

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Done.
cs: Hotovo.

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
cs: Neplatný archív %file, není možné rozbalit.

en: Uninstalled themes
cs: Odinstalovaná témata
