Hacked! (8.x-2.0-beta3) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Development
ja: 開発

en: Version
ja: バージョン

en: File
ja: ファイル

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Modules
ja: モジュール

en: Check manually
ja: 手動で確認

en: Current
ja: 現在

en: Original
ja: オリジナル

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Changed
ja: 変更済

en: Themes
ja: テーマ

en: Drupal core
ja: Drupal コア

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ja: %file を展開できません。有効なアーカイブでありません。

en: Uninstalled modules
ja: アンインストールされたモジュール

en: Uninstalled themes
ja: アンインストールされたテーマ
