Hacked! (8.x-2.0-beta3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: File
mn: Файл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд
