Hacked! (8.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Version
nl: Versie

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Check manually
nl: Handmatig controleren

en: Current
nl: Huidige

en: Original
nl: Origineel

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Themes
nl: Thema's

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
nl: Onbekend bestandstype (%path) stat: %stat

en: Done.
nl: Voltooid.

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: Changed!
nl: Gewijzigd!

en: Unchecked
nl: Niet aangevinkt

en: Cannot hash binary file or file not found: %file
nl: Kan geen hash maken van het binaire bestand of het bestand is niet gevonden: %file

en: Unchanged
nl: Ongewijzigd

en: View details of changes
nl: Bekijk de details van de wijzigingen

en: Failed to create temp directory: %dir
nl: Aanmaken van tijdelijke map mislukt: %dir

en: 1 file changed | @count files changed
nl[0]: 1 bestand gewijzigd
nl[1]: @count bestanden gewijzigd

en: 1 file deleted | @count files deleted
nl[0]: 1 bestand verwijderd
nl[1]: @count bestanden verwijderd

en: Get a code hacking report about your installed modules and themes.
nl: Een rapport verkrijgen over geïnstalleerde modules en thema's waarvan de code gehackt is.

en: The diff module is required to use this feature.
nl: De Diff-module is vereist voor deze functie.

en: Hacked status for @project
nl: Hacked-status van @project

en: 1 unreadable file | @count unreadable files
nl[0]: 1 onleesbaar bestand
nl[1]: @count onleesbare bestanden

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
nl: Kan bestand %file niet uitpakken, is geen geldig archief.

en: Shows if drupal or any of its modules have been changed
nl: Geeft weer of Drupal of een van de modules is gewijzigd

en: Building report
nl: Rapport opbouwen

en: Finished processing: @name
nl: Klaar met verwerken: @name

en: View diffs of changed files
nl: Diffs van gewijzigde bestanden bekijken

en: File hasher
nl: Bestand-hasher

en: Ignore line endings
nl: Regeleinden negeren

en: List projects
nl: Projecten weergeven

en: Uninstalled modules
nl: Gedeïnstalleerde modules

en: Uninstalled themes
nl: Gedeïnstalleerde thema's
