Hacked! (8.x-2.0-beta5) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Modules
lv: Moduļi

en: Check manually
lv: Pārbaudīt manuāli

en: Current
lv: Pašreiz

en: Original
lv: Oriģināls

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Changed
lv: Labots

en: Themes
lv: Tēmas

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Uninstalled themes
lv: Atinstalētās tēmas
