Hacked! (8.x-2.0-beta5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Modules
sl: Moduli

en: Check manually
sl: Ročno preveri

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Themes
sl: Teme
