Hacked! (8.x-2.0-beta6) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Modules
hu: Modulok

en: Check manually
hu: Kézi ellenőrzés

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Original
hu: Eredeti

en: Deleted
hu: Törölt

en: Changed
hu: Módosítva

en: Themes
hu: Sminkek

en: Done.
hu: Kész.

en: Drupal core
hu: Drupal alaprendszer

en: Unchecked
hu: Nincs bejelölve

en: Uninstalled modules
hu: Eltávolított modulok

en: Uninstalled themes
hu: Eltávolított sminkek
