Hacked! (8.x-2.0-beta6) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Modules
it: Moduli

en: Check manually
it: Controlla manualmente

en: Current
it: Corrente

en: Original
it: Originale

en: Deleted
it: Eliminato

en: Changed
it: Modificato

en: Themes
it: Temi

en: Uninstalled modules
it: Moduli disinstallati

en: Uninstalled themes
it: Temi disinstallati
