Hacked! (8.x-2.0-beta6) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Modules
pl: Moduły

en: Check manually
pl: Sprawdź teraz

en: Current
pl: Bieżący

en: Original
pl: Oryginał

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Themes
pl: Skórki

en: Done.
pl: Gotowe.

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: Ignore line endings
pl: Ignoruj ​​zakończenia linii

en: Include line endings
pl: Uwzględnij ​​zakończenia linii

en: Uninstalled modules
pl: Odinstalowane moduły

en: Uninstalled themes
pl: Odinstalowane skórki
