Hacked! (8.x-2.0-beta6) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Settings
fi: Asetukset

en: Modules
fi: Moduulit

en: Check manually
fi: Tarkista käsin

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Themes
fi: Teemat

en: Drupal core
fi: Drupalin ydin

en: Uninstalled modules
fi: Poistetut moduulit

en: Uninstalled themes
fi: Poistetut teemat
