Harmonize (2.0.0-beta0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: About
my: အကြောင်း
